top of page
logo.png
25060.jpg

Kurumsal

Firmamız Kütahya'da 3000 m alan üzerine 2009 yılında, mutfak , banyo ve camiler için seramikten dekor, bordür ve çini üretmek için kurulmuştur.

Şu anda yaklaşık 1000 den fazla deseni üretir duruma geldiğimiz gibi müşterilerimizin talep etmiş olduğu kendilerine özgü desenleri de üretebilmekteyiz.

Müşteri odaklı firmamızın genel amacı; yurt içindeki, ve yurtdışındaki müşterilerimize kaliteli ürünü ve hizmeti onların beklentileri doğrultusunda ekonomik fiyattan, istediği tarihte, yüksek kalite ile ve sağlam ambalajla tedarikini sağlamaktır.

Firmamız üretimimizin yarısından fazlasını 10 dan fazla ülkeye ihracatını yaparak ülkemize döviz kazandırmaktadır.

Bundan sonraki hedeflerimiz ülkemizde hemen hemen üretilmeyen veya üretilse bile modern şartlarda üretilmeyen banyo, mutfak, havuz ve diğer iç ve dış mekanlarımızın süslenmesinde kullanılacak inşaat malzemelerinin üretimini yapmaktır.

Misyonumuz

Meslek ahlâkı ve uluslar arası standartları benimseyerek,en son teknoloji ve uygulamalar ile, beklenti ve ihtiyaçlara en iyi şekilde cevap verebilmek.

 

Vizyonumuz

Öncü ve yenilikçi yapımız ile, ünvanımızı sadece yurt içinde değil sınırlarımız dışında da tercih edilen bir marka haline getirmek.

İnsan kaynakları

İnsan Kaynakları olarak öncelikli hedefimiz şirketimizin temel değerlerini benimseyerek şirketimizin amaçları doğrultusunda çalışacak takım arkadaşları seçmek ve kalıcı olmalarını sağlamaktır.

Siz de Kütahya Dekor Ailesinin bir parçası olmak istiyorsanız info@kutahyadekor.com adresi aracılığı ile özgeçmişinizi ( CV 'nizi ) insan kaynakları departmanımıza iletiniz. Başvurular Şahsende yapılabilmektedir.

İhtiyaç duyulduğu takdirde size dönüş yapılacaktır. Alımlar duyurular bölümünde yayınlanacaktır.

 

bottom of page